green-building

Teknik Bilgi

Teknik kadromuz, deneyimli ve sürekli yenilenen bilgi birikimleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunar. Üretim esnasında oluşabilen problemlerin üstesinden kısa sürede gelerek daha verimli çalışabilmenize yardımcı olur. Ayrıca, verimliliği arttıran, kaliteyi yükselten, maliyeti düşüren seçimler yapmanızda katkı sağlar. Müşteri memnuniyetinin kaliteli girdi teminiyle sağlanacağı bilinciyle hareket ederek kalite seviyelerini doğru ürünlerle yükseltmeleri için teşvik eder.

Detay
green-building

Depolama

Türkiye genelinde hizmet veren Mesa Plas Plastik, müşterilerine en yakın olan depodan sevkiyat yaparak müşteri memnuniyetini arttırmayı görev edinmiştir. Bu amaçla İstanbul, Konya, İzmir ve Mersin de birçok ardiye ve antrepo ile stratejik iş ortaklığı yapmaktadır. Ayrıca, firmamız bünyesinde bulunan İstanbul ve Konya depolarından kısmi sefkiyatlar gerçeleştirerek müşterilerimizin depolama ihtiyaçlarını depolama standartları doğrultusunda güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Detay
green-building

Lojistik

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürünleri tedarik edip yada direk stoktan dağıtım sürecinde; ürün sefkiyatlarını eksiksiz ve tam zamanında teslimat prensibi ile gerçekleştirmekteyiz. Sipariş ettiğiniz ürünler oparasyon departmanımız tarafından ardiye,antrepo ve yük taşıyıcıları koordinasyonu sağlanarak güvenli bir şekilde transfer edilmektedir. Ayrıca,ithalatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin teslimatını belirlediğimiz limanlarda yada adresinize eksiksiz ve kusursuz bir şekilde teslim etmekteyiz.

Detay
green-building

Finans / Kredi

Mesa Plas Plastik, ürün tedariklerinde; yerel ve uluslararası bankalar vede tedarikçi firmalar nezdinde sağlam bir itibar ve yüksek kredibiliteye sahiptir. Bu finansal güç doğrultusunda Mesa Plas Plastik değişik ödeme şekillerini müşterileri ve ürün tedarikçileriyle olan ticaretinde kullanabilmektedir. Müşterilerine açık hesap çalışma limiti sağlayarak finansal destek verebilmekte ve böylece karşılıklı işletmelerin büyümesine fayda sağlamaktadır.

Detay